Kei-Cool
Open van ma - vr & zo

Kei-Cool | Een expo in Kina

Kina: HuisSint-Pietersplein 14, 9000 Gent
Geschikt vanaf 4 jaar

Info

Hier treed je in de voetsporen van een echte geoloog. Tijdens je tocht steek je heel wat op over gesteenten en mineralen. Je ontdekt het antwoord op vragen als: kunnen stenen smelten? Hoe verschuiven aardplaten?

Reis met een lift naar de kern van de aarde of bouw je eigen vulkaan. Klaar om een aardbeving te ervaren? Verderop getuigen gesteenten over hun ontstaan in een zingend portret. Ook hun gebruik als bouwmateriaal ontdek je hier. Kleurrijke mijnkarretjes nodigen je uit om de gesteenten van heel dichtbij te bestuderen en kei-coole digitale spelletjes testen je kennis.

Verderop lokken honderden mineralen je naar de collectiekamer. Hun eigenschappen (vorm , kleur, hardheid, magnetisme of breukvlakken) hebben voor jou weldra geen geheimen meer. Bewonder in de schatkamer de glinsterende juwelen en mis zeker de indrukwekkende fluorescerende mineralen niet.

Wanneer?

  • Maandag van 9:00 tot 17:00
  • Dinsdag van 9:00 tot 17:00
  • Woensdag van 9:00 tot 17:00
  • Donderdag van 9:00 tot 17:00
  • Vrijdag van 9:00 tot 17:00
  • Zaterdag gesloten
  • Zondag van 14:00 tot 17:30

Geschikt voor

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

Basistarief€ 5,80
Gentenaar +25jaar€ 2,30
18 - 25 jaar niet-Gentenaar en reductietarief€ 4,00
18 - 25 jaar Gentenaar en reductietarief€ 1,70
-18 jaarGratis
MuseumpasGratis
UiTPASKansentarief met UiTPAS Regio Gent € 1,16
MuseumpasGeen meerprijs gekend. Vraag info bij museum.

Meer Tentoonstellingen