Kaas en wijn avond
Info
Kaas en wijn avond. Vermeld het gewenste aantal kaas en vleesschotels. Ook vermelden als het voor volwassenen of kinderen is. Gelieve dan formulier correct in te vullen en het juiste bedrag te storten op ons rekeningnummer: BE33 7512 0260 4546.
Er is keuze uit afhaalschotels of kaasbuffet in de zaal. Keuze duidelijk vermelden!
Er is keuze uit kaasschotel of vleesschotel met bijpassend broodassortiment. De kaas is in buffetvorm voorzien van noten en fruit.
Er worden diverse bieren, frisdranken en rode of witte wijn aangeboden.
Volwassenen (leden en niet-leden) betalen 25 euro per persoon.
Kinderen tot 12j (leden en niet- leden) betalen 15 euro per kind.
Kinderen jonger dan 4j eten gratis.
Per kaart is er 1 aperitief (volw) en 1 frisdrank (kind) inbegrepen in de prijs (enkel voor wie kiest voor buffet in de zaal)
Er is ook keuze voor afhaalschotels (volw 25 euro pp en kinderen 15 euro pp) Het zijn schotels per gezin, dus duidelijk aantal personen vermelden. Afhalen in de zaal tussen 17.30 en 18.30.
Kaarten reserveren via deze website, via mail lagaisse.carine@gmail.com of bij de bestuursleden zelf.
Inschrijving pas in orde na betaling (bij voorkeur storten op rekeningnummer BE33 7512 0260 4546.
De kaarten gaan op naam de avond zelf te verkrijgen zijn aan de ingang.
Inschrijven bij bestuursleden of via website.
Mailen kan ook naar lagaisse.carine@gmail.com
Wanneer?
Contactgegevens
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | € 25,00 |
