Davidsfondslogo
Di 10 mrt

Joden en Palestijnen en een land.

Werf44 Zaal ExpoSchoolstraat 44, 2970 Schilde
Geschikt voor alle leeftijden

Info

De relatie tussen Palestijnen en Israël beheerst al decennia het wereldnieuws.

Paul Debruyne wil de moeilijke relatie tussen Palestina en Israël plaatsen in een historische context. Kennis van het verleden kan helpen om de huidige toestand te begrijpen: hoe is dit schijnbaar onoplosbaar probleem zo kunnen escaleren?

We starten in de 19de eeuw, toen Palestina nog deel uitmaakte van het Otto-maanse rijk, en we eindigen bij de actuele situatie.

Paul Debruyne, pedagoog, was lector in het pedagogisch hoger onderwijs en directeur van het Instituut voor Volwassenenonderwijs (Scala). Kort na zijn pensioen behaalde hij aan de UGent een master in de cultuurwetenschappen.

Waar: Werf44 – zaal Expo – Schoolstraat 44 – 2970 Schilde

Wanneer: dinsdag 10 maart 2026 om 14.00u

Inkom: € 12 leden, € 18 niet-leden

Inschrijven op rek. nr. BE57 4037 0680 6135 van Davidsfonds Schilde met vermelding van NAAM + lezing Joden en Palestijnen.

Info: frieda.berghmans@telenet.be

Wanneer?

tot

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

Basistarief€ 18,00
Leden€ 12,00

Meer Lezingen of congressen