jérémie bossone
Za 19 dec

Jérémie Bossone in het Hopmuseum

HopmuseumGasthuisstraat 71, 8970 Poperinge
Geschikt voor alle leeftijden

Info

Met Jérémie Bossone komt de Franse pop-rocksensatie voor de derde maal naar Poperinge. De eerste keer verraste hij het publiek...of sloeg ze met verstomming met een superperformance.

Na zijn tweede passage verleden jaar in het Hopmuseum kreeg hij twee weken later met de Jacques Douai-prijs één van de mooiste Franse cultuurprijzen voor zijn songs en perfomance.

Je komt nooit ongeschonden uit een ontmoeting met Bossone. Het is net als met gloeiende punchers als Janis Joplin of Vissotske, die je raken als een schot in je hart en lichaam volgens de toonaangevende Frans muzieksites...soms begrijp je de woorden niet maar je neemt er wel duidelijk de essentie en betekenis van waar....luister maar eens naar het fantastische "La tombe" of " Rien a dire". Hij is zowel Cyrano als Don Quichote.Bossone is zowel singer-songwriter als auteur. Hij speelde de voorprogramma's van veel grote artiesten en toert zowat overal in Europa, oa op grote festivals in Frankrijk (ook in L' Olympia in Parijs met Arno), Zwitserland, Bulgarije, Rusland, enz...Zijn favoriete thema's zijn melancholie, verloren liefdes, vriendschap, nachtelijke omzwervingen, alcohol...meestal gebaseerd op eigen ervaringen. 

De personages in zijn songs zijn meestal prachtige verliezers, verpletterende helden...Bossone wordt in Frankrijk momenteel beschouwd als de ontbrekende schakel tussen Jacques Brel en Noir Désir en dat is wel wat... . Men noemt hem ook de uitvinder van de neorealistische rock maar dat ontkent hij. Het is een polyforme artiest, die in staat is om van een rockexplosie naar een cover van Barbara te glijden via melancholische slams of een lied van Schubert. Voor dit concert brengt hij alvast zijn broer Benjamin mee als begeleider op het podium.Hem op dat podium bezig zien bezorgt kippenvel en opstaande haren....zeker niet te missen.

In de pers:

Jérémie Bossone doorbreekt barrières om zich een weg te banen door de mengeling van poëtische liederen, slam poetry en alternatieve rock, alles ondersteund door scherpe teksten."

Valérie Lehoux, TÉLÉRAMA

"Het is moeilijk om onverschillig te blijven tegenover Jérémie Bossone, die alles geeft, zijn lef, zijn gitaar en zijn podiumpresentatie, die extreem visueel is, inclusief zijn uiterlijk."

Marie-Catherine Mardi, TÉLÉRAMA

"Jérémie Bossone is een meteoor, een vallende ster die met hoge snelheid voorbij raast, een jongen vol uiteenlopende projecten die zich verre houdt van kliekjes. Hij is altijd te vinden waar je hem het minst verwacht, een flamboyante bewonderaar van zijn muze, gewapend met noten en woorden geplukt uit de tuin van de grootste."

David Desreumaux, HEXAGONE

"Jérémie Bossone is een geiser die niet te bedwingen is, een kracht die in muziek is gegoten, een rauw talent, een ongeslepen diamant, een stem die balanceert tussen een klap en een streling."

Michel Kemper, ONZE BETOVERAARS

Inkom: 20euro vvk 25euro add

reserveren via PB of marc.dewilde@telenet.be

overschrijven op reknr BE61 0689 5799 0417 van Carlines Echo

annuleren kan tot 1 week voordien

Wanneer?

tot

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

Basistarief€ 20,00

Meer Concerten