Info
“ Sons of Suzanne”
Een beetje een vreemde groepsnaam die verwijst naar de waardin van
het “Diederikslokaal” nu gekend als de “Strandpaal”.
Ddrix invites is een activiteit die muzikanten, die een link hebben met de
Diederiks in de spots wil zetten. De “ Sons of Suzanne “ zijn daar een mooi voorbeeld van.
Zowel onze trompettist, Kurt Van Den Bunder, als tenor sax Geert Polfliet zijn als jong muzikaal talent begonnen bij de Diederiks.
Drummer Jan De Bock is er daarna bij gekomen en bassist Luc Braeckman en gitarist Guy Polier zijn er later ingerold bij de Big Band.
Guy en Jan spelen nog steeds bij een nevenproject van Diederiks, “ Uptown Fusion Orchestra”, nog te zien op 13/03/2026 in een samenwerking met Isolde Lasoen in cc De Stroming te Sleidinge.
Sons of Suzanne heeft ook een verleden bij “Cobblestone” een jazz -funk ensemble dat een tijdje terug de lokale podia sierde.
Het huidige repertoire omvat zowel standards als jaren 60 funk, van o.a. Grant Green, Eddie Harris, Horace Silver en ook recenter werk van Jaco Pastorius en James Brown.
Jullie worden verwacht op zaterdag 9/05/2026 vanaf 19,30 u in gc De Bijenkorf te Assenede.
Wanneer?
Contactgegevens
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | € 15,00 |
