Inspiratiedag: groepsreizen in Afrika
Deze activiteit is helaas afgelopen. We helpen je graag zoeken naar iets anders:
Info
Op onze groepsreizen in Afrika leggen we de focus op actieve natuurbeleving, wildlife en authentieke ontmoetingen met lokale bevolkingsgroepen en stammen. De terreinkennis en goede lokale contacten van onze reisleiders en specialisten zorgen ervoor dat er ter plaatse deuren opengaan die voor het ‘gewone’ toerisme gesloten blijven.
Naast de absolute highlights staan er ook heel wat minder voor de hand liggende bezienswaardigheden en ontmoetingen op onze reisroutes ingepland, van een gorilla tracking in Oeganda tot een ontmoeting met de vele stammen van West-Afrika of een verkenningstocht door de reusachtige zandduinen van de Sahara.
Centraal op onze groepsreizen staan onze reisleiders. Ze reizen meermaals per jaar naar hun bestemming(en) of wonen ter plaatse en zorgen ervoor dat tijdens de groepsreis alles veilig en goed gestructureerd verloopt. Ze kennen de beste plekjes om wildlife te spotten, zijn graag geziene gasten bij de locals en beschikken over een soms encyclopedische kennis over de Afrikaanse natuur.
Op zondag 22 februari zakken onze reisleiders en Afrikaspecialisten af naar de Zebrastraat in Gent, een gezellige evenementlocatie in het hart van de stad. Tussen 12:30 en 18:00u. geven ze verschillende (korte) voorstellingen over de groepsreizen die ze uitgestippeld hebben of in 2026 en 2027 zullen begeleiden.
Wanneer?
Contactgegevens
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | Gratis |
