infosessie 'eetstoornissen en - problemen
Info
Maak je je als ouder zorgen dat je kind worstelt met eten of lichaamsbeeld? Worstel je zelf met een eetprobleem of verstoord eetgedrag en heb je de weg naar hulp nog niet gevonden?
Op woensdag 25 maart 2026 om 19.30 uur organiseren we een gratis infosessie, in samenwerking met het netwerk RADAR conventie eetstoornissen. Tijdens de infosessie wordt meer uitleg gegeven over eetstoornissen en hoe een zorgtraject of begeleiding verloopt.
Kinderen en jongeren tot en met 23 jaar met de diagnose anorexia nervosa (AN), boulimia nervosa (BN) of binge eating disorder (BED) kunnen gratis begeleid worden door een gespecialiseerd psycholoog en diëtiste in samenwerking met de huisarts.
Maar naast deze specifieke aanpak kan iedereen met haperend eetgedrag/eetproblemen via de ELP-conventie terecht voor psychologische ondersteuning/behandeling bij een gespecialiseerde klinisch psycholoog. Ben je ouder dan 23 jaar, dan bedraagt de kost maximaal 11 euro per sessie.
Lesgevers: Riet Van Mieghem (diëtiste) en Luc Van Dessel (klinisch psycholoog)
Wanneer?
Contactgegevens
Prijzen en voordelen
| Basistarief | Gratis |