infoavond * luchtig doorheen je (peri)menopauze
Deze activiteit is helaas afgelopen. We helpen je graag zoeken naar iets anders:
Info
Opvliegers, vermoeidheid, niet meer kunnen afvallen, slecht slapen, wisselend humeur .... het zijn enkele van de vele symptomen die meteen herkenbaar zijn voor wie 'in de overgang zit'. Eén ding hebben ze gemeen: het voelt niet goed en we willen ervan af.
Want vaak lijkt het alsof je lijf helemaal de pedalen kwijt is en jij totaal geen controle meer hebt. Vaak hebben we dan de neiging om nóg strenger te zijn voor ons lijf. Nog meer sporten, nog een keer een ander dieet uitproberen. Want ja, dat menopauzebuikje, daar willen we echt vanaf.
Het klopt dat je heel veel kan sturen met voeding en leefstijl. Maar niet op een harde manier, wel door een zachte aanpak. Ik leg je graag uit hoe je dat concreet aanpakt.
Het aantal plaatsen is beperkt. Vooraf inschrijven is absoluut een must. Dat doe je via www.veroniquedesmedt.be/menopauze
Wanneer?
Contactgegevens
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | € 25,00 |
