Info
Heel de wonden uit je vroege kindertijd en leer anders omgaan met belemmerende patronen in je leven.
Leren luisteren naar en zorgen voor je Innerlijke Kind. Je Innerlijke Kind is een samenvoegsel van allerlei gevoelens uit het verleden, uit de kinderjaren, die toen ontstaan zijn en die weggestopt zijn: verdriet, niet gezien worden, angsten, eenzaamheid etc..
Eerst kennismaken? Kom naar een Innerlijke Kind - proefles. Proeflessen zijn er in september en januari. Op de open deur dag begin september kan je kennismaken met tal van lesgevers en cursussen. Of schrijf je in voor de tweedaagse cursus Innerlijke Kind in Antwerpen.
In de workshop Innerlijke Kind kom je door middel van geleide meditatie in contact met je Innerlijke Kind. Hierdoor kom je weer bij de weggeduwde gevoelens van vroeger en kan je die als volwassene van nu een plaatsje geven.
Je leert dat angst meestal een kind-angst is en dat veel patronen in je leven afkomstig zijn uit je jeugdjaren. Je leert hoe je als Volwassene voor je Innerlijke Kind kan gaan zorgen en datgene aan jezelf geven wat je vroeger niet van je ouders hebt gekregen en waarvoor de nood nog zo groot is.
Hiermee vergroot je je veerkracht en creëer je voor jezelf een hulpmiddel om een extra bron aan te boren als het gaat om het nemen van beslissingen. Beslissingen in relaties, of die nu tussen geliefden is of de relatie tussen werknemer en werkgever, worden meestal genomen op basis van je gevoel. Maar hoe kan dat gefundeerd, als je er geen of heel weinig contact mee kan maken?
Iedereen is welkom!Er is geen enkele voorkennis of ervaring nodig.
Wanneer?
Contactgegevens
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | € 15,00 |
