In de Ban van Fantasy Schrijven (15-26j)
Net te laat! Deze activiteit is helaas al afgelopen. We helpen je graag zoeken naar iets anders:
Info
Hoe schrijf je een fantasyverhaal met levensechte personages, een geloofwaardige wereld, magie die tastbaar lijkt en een verhaal dat je niet meer loslaat? In deze cursus gaan we dieper in op enkele basiselementen die je daarvoor nodig hebt:
- Verhaalopbouw
- Magiesystemen
- Worldbuilding
- Menselijke en niet-menselijke personages
Zowel beginners als schrijvers die hun vaardigheden verder willen ontwikkelen zijn welkom! Voor taalmakers van 15 tot 26 jaar.
Petra Doom schrijft fantasy, YA, poëzie en songteksten. Ze is auteur van onder meer de 'Overstekers'-trilogie en 'Kinderen van Orpheus'. In haar verhalen geeft ze graag oude, mythologische elementen een nieuwe twist. Van lezers hoort ze het allerliefst dat ze helemaal kunnen verdwijnen in een van haar boeken, en dat de personages als vrienden zijn gaan voelen.
Deze cursus loopt in samenwerking met en vindt plaats in Bibliotheek De Krook in Gent.
Wanneer?
Contactgegevens
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | Gratis |
