Humor vertalen ... niet om te lachen
Reserveer plaatsen
Mogelijk vanaf 26 maart 09:00 tot en met 20 april 08:00
Info
Zes decennia geleden wroette Herman Cole zich aan het Hoger Instituut voor Vertalers en Tolken in de Antwerpse Schildersstraat naar een diploma Nederlands-Frans-Italiaans. Met professor Monique Jacqmain als promotor rondde hij in 1969 zijn inspanningen af met het proefschrift 'Commento alla traduzione neerlandese e italiana dei fumetti ‘Asterix’.
Naar aanleiding van de tiende sterfdag van Marc Sleen – 10 november 2016 – en in het verlengde van het thema ‘HAHA Humor’ van Erfgoeddag 2026, bedacht hij een veeltalig studiemoment met als titel 'Humor vertalen… niet om te lachen'. Je zou het kunnen bestempelen als een Corsa d’Italia con Asterix e Hermannix – Race door de Laars met Asterix en Hermannix – La Transitalique avec Astérix et Hermannix.
Organisatie: nO-MEGA.comm. In samenwerking met: Anfiteatro-amici della cultura italiana. Bijkomende informatie bij locatie: Een kwartiertje lopen van het NMBS-station, met ruime parkeerplaats en fietsrekken.
Reserveren is verplicht. Reserveren kan via e-mail op secretariaat@anfiteatro.be. Reserveren kan via de website op https://www.anfiteatro.be. Reserveren kan vanaf 26-03-2026. Reserveren kan tot 20-04-2026. Er zijn in het totaal 25 plaatsen beschikbaar.
Wanneer?
Contactgegevens
Reserveer plaatsen vanaf 26 maart 09:00 tot en met 20 april 08:00
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | Gratis |
