Shaper
Di 13 jan - di 20 jan

Houtverbindingen met Shaper (+16j) – vanaf 13/01/2026

Ingegno Maker SpaceAntoon Catriestraat 6, 9031 Drongen (Gent)
Geschikt voor 16 tot 26 jaar

Info

Wil je leren hoe je houten verbindingen maakt met een professionele tool? In deze workshop ontdek je de manueel aangestuurde digitale CNC machine: Shaper. Deze laadt de perfectionist even in je los en corrigeert jouw manuele uitschieters tot een aantal millimeters. Perfect om de meest nauwkeurige verbindingen te realiseren in je houtprojecten.

Wat ga je leren?

  • De basis van inkscape en 2D tekenen
  • Hoe je de Shaper instelt en gebruikt voor verschillende houtverbindingen.
  • De basisprincipes van precisiewerk in houtbewerking.
  • Handige tips voor het maken van sterke, esthetische verbindingen voor al je projecten.

Wat breng je mee?

  • Een idee voor je ontwerp (je kunt het vooraf voorbereiden of ter plekke maken).
  • Eventueel een item dat je wilt personaliseren (zoals een tas of een T-shirt, indien beschikbaar).
  • Je mag een laptop meebrengen als je graag thuis verder experimenteert met de software. Geen zorgen als je er geen hebt – er zijn voldoende laptops beschikbaar in het lab.

Pay-What-You-Can

10% korting voor leerkrachten.

Ben je geen leerkracht en vormt de deelnameprijs een drempel? Via onze pay-what-you-can-regeling kan je bijdragen volgens jouw eigen mogelijkheden. Zo help je mee het voortbestaan van onze werking te verzekeren.

Wanneer?

  • tot
  • tot

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

Basistarief€ 70,00

Meer Cursussen of workshops