Jonas Boets
Wo 25 mrt

Hoe brengen we jongeren aan het lezen? - showlezing voor jongeren en volwassenen

Bibliotheek KapellenDorpsplein 15, 2950 Kapellen
Geschikt vanaf 18 jaar

Info

We worden tegenwoordig overspoeld door onderzoeken die beweren dat jongeren niet meer lezen, of daar toch niet goed meer in zijn. Is dat zo? En hoe komt dat dan? En wat moeten boeken dan doen om daar verandering in te brengen? Misschien kunnen boeken heel wat leren van andere vormen van entertainment, van games en series, of van uitvindingen uit de geschiedenis. Misschien moeten boeken zich heruitvinden en teruggaan naar hun essentie: een goed verhaal. 

Want door ons aan te passen, kunnen we overleven. Via filmpjes, voorlezen en voorbeelden gaat Jonas met het publiek aan de slag om de kern van een goed verhaal te doorgronden. Meer een show dan een lezing, aangepast aan jongeren, om hen zo stiekem de liefde voor het lezen bij te brengen. Maar zeg dat vooral niet luidop.

Zowel jongere als oudere kinderen krijgen ruim de gelegenheid om vragen te stellen. Er wordt dus ook gepraat over schrijvers en hoe je een schrijver kunt worden.

Jonas Boets is televisiemaker en houdt van verhalen, in alle vormen en op alle platformen.

Wanneer?

tot

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

Basistarief€ 2,00
UiTPASKansentarief met UiTPAS Van Polder tot Kempen € 0,40

UiTPAS-Punten

Spaar hier een punt en geniet van deze voordelen:

Meer Lezingen of congressen