Het Penhuis logo
Zo 15 mrt 2026

Het Penhuis met jonge gasten Moya De Feyter en Hans Depelchin

Deelfabriek KortrijkRijkswachtstraat 5, 8500 Kortrijk
Geschikt tot 150 jaar

Info

Moya De Feyter (°1993) schrijft poëzie, proza en theaterteksten. Ze debuteerde in 2018 als dichter en haar tweede bundel werd bekroond met de J.C. Bloem-Poëzieprijs. In haar jongste boek gaat ze op zoek naar licht. Moya staat graag en vaak op het podium en is de oprichter van de Klimaatdichters. In 2022 ontving ze de PrixFintroPrijs voor Nederlandstalige literatuur.

Hans Depelchin (°1991) is schrijver, dichter, interviewer en presentator. Hij studeerde vergelijkende moderne letterkunde. In 2020 verscheen bij Uitgeverij De Geus de woelige stadsroman Weekdier, een boek over de oneindige zoektocht naar bevrijding, in een straat die dreigt te verdwijnen. In 2022 publiceerde dezelfde uitgeverij zijn eerste poëziebundel. In maart 2025 is zijn laatste roman verschenen.

Gastvrouw Winter De Cock (°2002) is een bezige bij. Ze studeerde Klassieke Talen, drama en Woordkunst aan het RITCS in Antwerpen. Ze schrijft, maakt verhalende podcasts, documentaires en portretfilms, werd winnares van de jury- en publieksprijs van de NTR podcastprijs met een audiodocumentaire. 

Wanneer?

tot

Prijzen en voordelen

Basistarief€ 10,00
Inschrijvingen - min 26 jarigen€ 7,00
Inschrijvingen - Volwassenen (+26 jaar)€ 10,00
UiTPASKansentarief met UiTPAS Zuidwest € 2,00

UiTPAS-Punten

Spaar hier een punt en geniet van deze voordelen:

Toegankelijkheid

Taalicoon

Je begrijpt veel Nederlands en spreekt het goed.

Meer Lezingen of congressen