Het grote vogelweekend
Info
We starten dit jaar de vogeltelling met een bezoek aan de voederhut in de nieuwe vlonderweiden van de Gavers. Hier kunnen we met het hele gezin van dichtbij onze tuinvogels gadeslaan. Deze unieke container heeft spiegelend glas zodat de vogels buiten ons binnen niet kunnen zien. De kans is groot dat we zelfs een eekhoorn spotten die hier nootjes komt verzamelen.
Daarna strekken we even de benen naar vogelkijkhut de Fuut aan de rand van het reservaat en de grote Gaverplas. De place to be voor overwinterende watervogels in onze regio. Onze beste vogelgidsen maken jullie wegwijs in de wonderlijke wereld van al wat vliegt, fluit, kwettert en pluimen heeft.
Tussendoor maken we nog een energierijke vetbol om mee te nemen. Op deze manier kunnen jullie bij thuiskomst onmiddelijk van start gaan met het tellen van de vogels in jullie tuin of terras. Veel succes!
Wanneer?
Contactgegevens
Geschikt voor
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | Gratis |
