Natuurpunt
Zo 9 nov Volzet of uitverkocht
Afgelopen

Herfstwandeling in de Damvallei: wilde wortels

Info

Zondag 9 november wandelen we samen met Mart rond het Damvalleimeer. We voelen in op de typische energie van de herfst, zoomen dieper in op de wereld ondergronds, en staan stil bij enkele bijzondere wortelwezens. Vraag je je ook af wat planten en dieren doen in de herfst. Hoe ze zich voorbereiden op de winter?  Bijzonder benieuwd naar de capaciteiten van enkele plantenwortels?

We vertrekken om 10u stipt aan de parking van de Sporthal Bergenmeers ( Koedreef, Destelbergen) en beëindigen de wandeling daar rond 12u bij een verwarmende wilde wortelthee.

Voorzie alleszins aangepaste herfstkledij en schoenen. De wandeling is goed te doen met buggy’s en rolwagens. Honden zijn welkom, zoals steeds aan de leiband. Inschrijving via oranje knop hieronder is noodzakelijk!

Wanneer?

tot Volzet of uitverkocht
Afgelopen

Geschikt voor

Prijzen en voordelen

BasistariefGratis

Meer Begeleide uitstappen of rondleidingen