Happen & Trappen in Lambiekland, een culinaire fietstocht doorheen de Zennevallei (48 km)
Info
Met de Zenne als houvast fiets je door de streek van de Brettanomyces Bruxellensis en de Brettanomyces Lambicus. Deze wilde gisten zweven aan de oevers van de rivier door de lucht en zetten al eeuwenlang het spontane gistingsproces van lambiekbier in gang. Het geheim van dit unieke bier zit ‘m dus in de lucht én in de vingers van de gepassioneerde lambiekbrouwers. Tijdens deze fietsroute kom je er alles over te weten en proef je op verschillende plaatsen letterlijk van de streek van lambiek en geuze.
Bij deze Happen en Trappen route is het volgende inbegrepen:
- Koffie en gebak bij Fietswinkel & Koffiebar Falco
- Lunch in Bierhuis Oud Beersel
- Lambiekproevertje bij Café de Kluis
Tijdens de fietstocht kom je langs de indrukwekkende Sint-Martinusbasiliek in hartje Halle (zeker een bezoekje waard!), enkele authentieke lambiekbrouwerijen (extra pauze om een geuze te proeven? Check!), prachtig glooiende landschappen (inclusief enkele kuitenbijters) en het rustige Hallerbos.
Wij verwelkomen u graag op deze Happen & Trappen route! De route is enkel in het weekend te reserveren, meer info vind je hier: https://www.happenentrappen.nl/route/298
Wanneer?
Contactgegevens
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
Basistarief | € 41,95 |