Info
In Korrol componeert een acrobatische architect met kilo’s beton de ruimte. Jonas bouwt torens, de torens veranderen in een stad, een verlaten vlakte, een mens. Maar steeds als hij de laatste steen probeert te leggen, blijkt zijn werk onaf. Jonas balanceert vervaarlijk op wankele torens, springt op zijn handen van steen naar steen. Maar wat hij ook probeert: alles blijft zo stijf en stil. Tot hij het beton aantrekt, draaiend op loodzware schoenen orkestreert hij een klein ballet, in een duet met een massieve bal scheert hij rakelings langs zijn publiek. Zijn hele lichaam (ver)bouwt hij.
Zelfs als hij bijna bezwijkt onder het gewicht van het beton vindt Jonas nog net de vrijheid voor een duet tussen teen en pink.
Concept en regie Hanne Vandersteene en Mahlu Mertens Decor Architect Lode De Smet Van Damme Spel Jonas Bolliger Geluidsconcept Stijn Dickel (aifoon vzw)
Wanneer?
Contactgegevens
Geschikt voor
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | € 11,00 |
| +65 | € 11,00 |
| Abo | € 11,00 |
| -26 | € 8,00 |
| UiTPAS | Kansentarief met UiTPAS Reynaert € 2,20 |
UiTPAS-Punten
Spaar hier een punt en geniet van deze voordelen:
