Lene la Flamenca, Danshuis Volmolen

Elke dinsdag open

Flamencostarters- en repetitieklas

Danshuis VolmolenVolmolenstraat 11, 3680 Opoeteren (Maaseik)
Geschikt voor alle leeftijden

Info

Starten met flamenco? Lene werkt u in tot u klaar bent om in te stappen in een van de lessenreeksen.

Techniek trainen? Voetenwerk, choreografie, coördinatie voeten-armen ... Het is niet eenvoudig om de discipline op te brengen regelmatig, thuis alleen te oefenen. Met de hulp en het enthousiasme van Lene wordt dat een stuk makkelijker.

Uw docente: Lene la Flamenca

Lene Vandersteegen is de flamenco-aficionada die aan de wieg stond van Danshuis Volmolen. Ze restaureerde de oude watermolen, zette het flamencohuis op poten en baat de winkel en het biocafé uit. Als lady-chef weet ze bovendien haar weg in de biokeuken en alles wat met gezonde voeding en lekker eten te maken heeft.

Geboren op 11 juli — de nationale Vlaamse feestdag — heeft ze haar flamenconaam niet gestolen. Flamenco is haar passie. Jarenlang nam ze intensief lessen in België, Nederland en Spanje. Ze volgt workshops en studeert bij Selene Anneroza, Marta Flendrig en anderen.

Deelnameprijs 

15 euro. Of 13 euro met een tienlessenkaart.

Inschrijven of meer info?
Bel of e-mail Lene:
+32 473 59 37 11
lene@devolmolen.be

© Copyright afgehandeld door YouTube

Wanneer?

  • Maandag gesloten
  • Dinsdag van 15:30 tot 16:30
  • Woensdag gesloten
  • Donderdag gesloten
  • Vrijdag gesloten
  • Zaterdag gesloten
  • Zondag gesloten

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

Basistarief€ 15,00
Tienlessenkaart€ 130,00

Meer Cursussen of workshops