Filosofie zonder grenzen: "Alle Menschen werden Brüder" door Maarten van Buuren
Net te laat! Deze activiteit is helaas al afgelopen. We helpen je graag zoeken naar iets anders:
Info
“TWEE PROVOCATEURS”, één filosoof uit de zeventiende eeuw en de Radicale Verlichting en één zeer controversiële schrijver uit onze tijd.
Sessie 1: Baruch SPINOZA, zowat de enige filosoof met wereldfaam in de Nederlanden zet de wereld op zijn kop. Wat is de ‘wereld’? Hoe moeten we de wereld begrijpen? Hoe moeten we handelen? Spinoza’s opvattingen zijn nooit goed begrepen. Maarten zal het U uitleggen.
Sessie 2: Volgens Michel HOULLEBECQ is de samenleving ziek. Ze lijdt aan liberalisme. Houellebecqs diagnose is vlijmscherp, maar zijn therapie ontbreekt. Of toch niet? Hoe kunnen we onze zieke samenleving genezen? In zijn laatste boek SEROTONINE liggen al vast twee remedies voor het grijpen.
Inschrijven kan door een mail te sturen naar info@camelotvlaanderen.be en over te schrijven op rekening BE 61 7350 5298 4317 van de VZW CAMELOT -VLAANDEREN.
Vermeld uw sessie indien nodig. Uw mail geldt als inschrijving. Aantal plaatsen is beperkt.
Wanneer?
Evenement afgelopen
Afgelopen
Contactgegevens
Prijzen en voordelen
| Basistarief | € 30,00 |
| Een enkele sessies | € 20,00 |
| Beide sessies met lunch in Thermae palace | € 65,00 |
