Info
Ben jij op zoek naar een dieper inzicht in jezelf en je relatie met God? Wil je meer begrijpen van wat er zich in jou afspeelt, en zoek je de weg van het geloof als sleutel? Combineer dan de kracht van meditatie, Bijbelteksten en film in deze unieke retraite.
Tijdens deze ignatiaanse filmretraite word je meegenomen in de Geestelijke Oefeningen van Ignatius van Loyola. Door films en de bijbehorende thema’s ervaar je een diepe ontmoeting met God. Het werken met Bijbelteksten staat centraal om je geestelijk leven te verdiepen. Deze retraite nodigt je uit om te kijken, luisteren, voelen, ruiken en proeven van het verhaal dat zich ontvouwt. Dit maakt de verhalen levend en brengt beweging in je denken en ervaren.
Films fungeren als sleutels die toegang geven tot onbekende plekken in jezelf. Ze kunnen herkenning en ontroering oproepen, en je uitdagen om je horizon te verbreden. Het witte doek wordt zo een plaats van ‘ontmoeting’ met God.
Deze retraite vindt plaats in stilte, waardoor je ervaring intenser en persoonlijker wordt. Uiteraard is er ruimte voor gesprekken met begeleiders over wat je beweegt of bezighoudt.
De retraite wordt twee keer per jaar aangeboden: in oktober en januari. Meld je aan en geef jezelf de kans om in deze bijzondere tijd van bezinning en ontdekking te groeien in je relatie met God.
Wanneer?
Contactgegevens
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
Basistarief | € 443,00 |