Feestweekend Wijk Den Os
Info
Van vrijdag 17 tot en met zondag 19 oktober 2025 bruist wijk Den Os opnieuw van leven tijdens onze jaarlijkse wijkkermis. Drie dagen lang zorgen we voor een gezellige mix van sport, sfeer & gezelligheid en samenzijn voor jong en oud.
We starten vrijdagmiddag met een gezellige 55+ namiddag, speciaal voor onze senioren. ’s Avonds gaat het feest echt van start met onze feestavond – een warme opening vol muziek, sfeer en ontmoeting.
Zaterdag trekken de sportievelingen er op uit voor een wielertocht, en in de namiddag kunnen kinderen zich uitleven tijdens het pompoenen uithollen. ’s Avonds is iedereen welkom op ons smakelijk eetfestijn – een avond vol gezelligheid aan tafel.
Zondag sluiten we het weekend af met een gezellig ontbijt, eventueel gevolgd door een wandeling door de buurt. We eindigen in stijl met een spannende quizavond voor jong en oud.
Iedereen welkom om mee te vieren – jong of oud, buurtbewoner of sympathisant: Den Os leeft!