Filip Jordens & Jokke Schreurs
Vr 12 dec

Fe-niks presenteert Filip Jordens & Jokke Schreurs un brel accorde

Bovenzaal brasserie De ValkGrote Markt 27, 2500 Lier
Geschikt voor alle leeftijden

Info

Un Brel Accordé

In un Brel Accordé brengen Filip Jordens en Jokke Schreurs een intieme, akoestische ode aan Jacques Brel. Geen grootse show of theatrale bravoure, maar een warme luisterervaring waarin twee gitaren en pure kracht van Brels muziek en teksten centraal staan.Geen imitatie, geen nostalgie – wel vuur, finesse en een diepe buiging voor een ongeëvenaard repertoire. In de geest van Brel zelf versmelten Jordens en Schreurs woord en melodie tot ontroerende muzikale verhalen. Een avond van pure schoonheid en oprechte emotie – genieten in zijn meest authentieke vorm.

Filip Jordens

Wijdt zijn carrriere sinds meer dan dertig jaar aan het oeuvre van Jacques Brel. Zijn hommage à Brel werd internationaal geprezen, van intieme zalen in Vlaanderen tot grote podia zoals Vorst Nationaal. Als performer transformeert hij Brel tot een levende ervaring – vocaal, fysiek en emotioneel.

Jokke Schreurs

Professioneel gitarist sinds 1987. Leerde spelen onder begeleiding van onder meer Pierre Van Dormael en Philip Catherine, maar noemt zichzelf grotendeels autodidact. Bekend als één van België ’s top-vertolkers van gipsy jazz en een pionier van de Belgische Hot-club-stijl. Laat je meeslepen door een zinderend eerbetoon dat de grootsheid van Brel in ere houdt en tegelijkertijd nieuw leven inblaast. In het bovenzaaltje van de Valk op de grote markt in Lier op 12 december 2025 een vrijdag.

© Copyright afgehandeld door YouTube

Wanneer?

tot

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

Basistarief€ 20,00

Meer Concerten