Info
Wat is thuis? Is dat een huis van baksteen en beton? Of eerder een warm gevoel? En wanneer wordt een huis een thuis? En hoe teken je dat dan? Illustratoren tekenen graag (t)huizen. Ontdek in de expo Thuis. Wonen in prentenboeken hoe verschillende (inter)nationale talenten dit soms ongrijpbare, maar zo herkenbare onderwerp op papier zetten.
Huizen: de expo zit er vol van. Van boomhutten tot wolkenkrabbers, van kraakpanden tot woonboten tot zelfs huizen op poten. Huizen die anders mogen zijn. Huizen die ons verbazen of doen glimlachen. Daarom tekenen illustratoren ze zo graag.
Interactieve doe-expo
Stap binnen in het huisje van personages Pettson en Findus en schrijf een persoonlijke postkaart aan de bewoners. Creëer zelfgemaakte objecten en plaats ze op de interactieve vensterbank. Bewonder de originele illustraties en ga zelf aan de slag in de expo. Afsluiten doe je met een creatieve opdracht in het atelier. Voor bezoekers van alle leeftijden.
Met origineel werk van Bernadette Gervais (BE), Mark Janssen (NL), Sven Nordqvist (SE), Sophie Pluim (NL), Noëlle Smit (NL), Sydney Smith (CA), Martijn van der Linden (NL) en Pieter Van Eenoge (BE).
Open op woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag en de eerste zondag van de maand van 14 tot 17 uur. Gesloten op feestdagen. Houd de website in het oog voor meer info over workskhops, masterclasses en activiteiten.
Wanneer?
Contactgegevens
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | € 8,00 |
| 18-26 jaar | € 5,00 |
| 3-17 jaar | € 3,00 |
| -3 | Gratis |
| Lerarenkaart | € 5,00 |
| European Disability Card | € 5,00 |
| UiTPAS | Kansentarief met UiTPAS Regio Hasselt € 1,60 |
UiTPAS-Punten
Spaar hier een punt en geniet van deze voordelen:
