Affiche expo (P)OST
Vanaf zo 15 mrt

Expo (P)OST, prentbriefkaarten van Alfred Ost

Stedelijk Museum HoogstratenBegijnhof 9, 2320 Hoogstraten
Geschikt voor alle leeftijden

Info

Kunstenaar Alfred Ost produceerde honderden, zoniet duizenden, werken tijdens zijn kleurrijke leven. Vaak krijgen zijn schilderijen ruim aandacht, maar Ost legde zich ook toe op de productie van prentbriefkaarten. 

De onderwerpen van zijn postkaarten laten zich lezen als een biografie van zijn leven. Het zijn uitgepuurde beelden van de gebeurtenissen en plaatsen die een grote impact hadden op hem. Van zijn verblijf in Mechelen, het oorlogsverdriet van Wereldoorlog I of de impact van religie en de Vlaamse strijd op zijn leven, de postkaarten verbeelden de hoofdstukken van zijn levenswandel. 

Het Stedelijk Museum brengt je van 15 maart tot en met 21 juni 2026 tijdens de expo (P)OST voor het eerst een overzichtstentoonstelling van zijn postkaartenoeuvre.

Wanneer?

zondag tot en met zondag

Open op:

  • Woensdag van 14:00 tot 17:00
  • Donderdag van 14:00 tot 17:00
  • Vrijdag van 14:00 tot 17:00
  • Zaterdag van 14:00 tot 17:00
  • Zondag van 14:00 tot 17:00

Prijzen en voordelen

BasistariefGratis
UiTPASKansentarief met UiTPAS Kempen Gratis

UiTPAS-Punten

Spaar hier een punt en geniet van deze voordelen:

Meer Tentoonstellingen