er was eens ... Beethoven
Deze zaterdag

er was eens ... Beethoven

Gotische Zaal Stadhuis PoperingeGrote Markt 1, 8970 Poperinge
Geschikt voor alle leeftijden

Info

Tien jaar geleden vierde het Ensor Strijkkwartet zijn 20-jarig bestaan met een reeks opmerkelijke concerten en samenwerkingen. Intussen groeide het ensemble uit tot een vaste waarde op de Belgische én internationale kamermuziekpodia. In hun nieuwste productie ‘Er was eens… Beethoven’ slaan zij opnieuw de handen in

elkaar met meesterverteller Jan Decleir. In deze voorstelling ontmoeten twee werelden elkaar: de krachtige kwartetten van Ludwig van Beethoven en de tijdloze magie van het sprookje. Want net zoals sprookjes vertellen ook Beethovens composities verhalen – vol fantasie, verwondering, verrassing en dramatiek. Het Ensor Strijkkwartet brengt hoogtepunten uit zijn kwartet-oeuvre, met Jan Decleir als verteller, die de sprookjes tussen de muziek door op meeslepende wijze tot leven wekt.

‘Er was eens… Beethoven’ is een voorstelling voor luisteraars van alle leeftijden – speels én intens, helder én gelaagd.

Uitzonderlijk vindt dit concert niet plaats in Art Studio Boudry, maar op locatie. Het Ensor Strijkkwartet bestaat uit Eric Robberecht (viool), Francis Reusens (viool),

Frans Vos (altviool) en Steven Caeyers (cello).

Wanneer?

tot

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

Basistarief€ 25,00
Leden Art Studio Boudry€ 20,00
Aan de deur€ 30,00

Meer Concerten