Info
Op zaterdag 24 januari organiseren wij, Kiwnais Friendly Connection Temse, een Comedynigth met Tim Loobuyck & Bregje Iding die beiden deelnemers zijn van de Humo’s Comedy Cup 2025. De opbrengst van deze voorstelling gaat naar het Witte Raven Project ter bestrijding van kinderarmoede in Temse en het Waasland.
Bregje Iding zit met 2 andere comedians in de finale van de HUMO's Comedy Cup 2025, zij zal haar medaille verdedigen op 30 november in de Arenberg, Antwerpen.
Tim Loobuyck palmt iedereen in met zijn frisse observaties en toegankelijke humor uit zijn dagelijkse leefwereld met zijn grappigste en gênantste verhalen. Ontwapenend, herkenbaar maar vooral met een heerlijke korrel zelfspot. Tim werd in no time opgepikt in de scene. Zo mocht hij o.a. mee als voorprogramma van Jade Mintjens, Kamal Kharmach en Vincent Voeten.
Bregje Iding is een grensgeval, omdat ze met haar humor graag balanceert tussen fictie en realiteit. Ze neemt je mee in een heel geloofwaardig verhaal, om dan vervolgens een béétje over de grens van het toelaatbare te gaan. Met haar humor onderzoekt Bregje het liefst de absurditeit van armoede, rijkdom en privileges. Een nieuwe, frisse wind in de comedy!
Maar leer Tim & Bregje vooral zelf kennen op hun optreden in de ROXY!
Tickets : QR code , robert@de-vos-services.be of CultuurTemse-TE GAST
De opbrengst van deze voorstelling gaat naar het Witte Raven Project ter bestrijding van kinderarmoede in Temse en het Waasland.
© Copyright afgehandeld door YouTube
© Copyright afgehandeld door YouTube
Wanneer?
Contactgegevens
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | € 18,00 |
