∞ Ecstatic Dance Gent ∞ Dj Purusha ∞ Dok Noord
Info
Welkom bij Ecstatic Dance Gent. Elke vrijdagavond in een prachtig mooie zaal aan Dok Noord. Deze editie komt DJ PURUSHA zijn zalige muziek delen!
🔥🪘🧡💃🕺🪘🧡🔥
Dansers welkom vanaf 19u30. Er speelt muziek in de zaal en iedereen komt in stilte binnen. Tijd om aan te komen, stretchen, jezelf in te dansen en op te warmen.
20:00 openingscirkel en begeleide opwarming met PURUSHA
* Deur en kassa zijn open tussen 19u30 en 20u15. Daarna gaat het dicht. Gelieve dus op tijd te komen.
20:20 Start Ecstatic Dance muzikale reis met DJ PURUSHA
Muziek en dans zijn altijd al heel belangrijk geweest in het leven van dj Purusha. Altijd gedanst, bijna alles gedanst, van ballroom over folk, naar vele vormen van Sacrale Dans, dans als uiting van ons unieke en authentieke Bewust Zijn.
Zijn thuisbasis is het mooie Vlaamse Paradiso, zijn magische tuin en retraite plek met wervelende Sevenfold Flowform waterval, veel bloemen en subtiele wezentjes. Wie danst, zegt ook muziek, als drager van de dans, de emotie in de dans, het verhaal. Al die ervaring bundelt zich al 6 jaar in de dj sets van Purusha. Velen noemen het een magische, subtiele dansreis, met diepgang en volwassenheid.
Hij mixt muziek uit de hele wereld (met een lichte voorkeur voor folk en Sufi muziek), wetend als jarenlang extatisch danser, wat ons écht beweegt naar connectie met onze eigen Goddelijkheid, ons Orgastisch Extatisch Wezen van Liefde.
22:30 Samenkomen in de eindcirkel.
𝐄𝐜𝐬𝐭𝐚𝐭𝐢𝐜 𝐃𝐚𝐧𝐜𝐞 𝐑𝐢𝐜𝐡𝐭𝐥𝐢𝐣𝐧𝐞𝐧
✨ Dans zonder woorden
Bij Ecstatic Dance communiceren we niet met woorden, maar met ons lichaam. Laat je beweging de taal zijn waarmee je je ten volle uitdrukt.
🦶 Op blote voeten
We dansen op blote voeten om beter contact te maken met de aarde en ons lichaam. Zachte dansschoenen of sokken zijn ook welkom.
🎶 Een verzorgde setting
We houden van helder geluid en een fijne sfeer. De ruimte is warm en sfeervol ingericht. Er is drinkwater en vers fruit voorzien om je te ondersteunen tijdens en na het dansen.
🛡️ Veiligheid en respect
Een gevoel van veiligheid staat centraal. Er is de vrijheid om op jezelf te dansen of samen. Heb respect voor jezelf en de ander.
🚫 Geen alcohol of drugs
Om helderheid, aanwezigheid en een veilige ruimte te bewaren, zijn alcohol en drugs niet toegestaan.
Het is niet toegelaten om foto's of filmpjes te maken.
Zie of voel je dingen die tegen de guidelines ingaan? Blijf er niet mee zitten en deel het in het moment met de verantwoordelijke van de avond.
♦ Praktisch ♦
Locatie: Doxtudio Gent - Dok-Noord 7/107 - 9000 Gent (Ga naar het midden van het open plein en neem daar de roltrap naar de eerste verdieping) Je vind Doxtudio recht voor jou aan de roltrap.
Tijdstip: elke vrijdagavond ook in vakanties 19u30 tot 22u30
Prijs: Een losse avond is 20 euro / Er zijn ook 10 beurtenkaarten dan is het 17 euro per dans / Studenten aan 15 euro / Cash te betalen aan de kassa.
Breng je eigen flesje water mee voor tijdens de dans.
Wanneer?
Prijzen en voordelen
| Basistarief | € 20,00 |
