Info
Er is iets aan de hand in het dorp. De toren klokt anders, de bakker mompelt geheimen en bij de fontein fluistert men dat Kludde weer gespot is bij valavond… 👀
In Dorpsche klap onder de Toren duiken we in de wereld van Vlaamse volksverhalen en dorpslegendes.We luisteren, verzinnen en spelen verhalen die ooit onder elke kerktoren werden doorverteld. Over weerwolven, wroetende kabouters, reuzen en andere dorpsgeheimen.
Maar deze keer herschrijven wíj de geschiedenis. Onze Kleine Helden worden de nieuwe vertellers, toneelspelers, knutselaars en klokkenluiders van hun eigen dorp. Ze bouwen marktkraampjes, maken dorpsliederen, bedenken volksfeesten en zetten hun verhalen letterlijk in scène.
En terwijl er druk gefluisterd wordt over wie de nieuwe dorpslegende zal zijn, weet de toren het allang. Hij heeft alles gehoord. 🔔
Dorpsche klap onder de Toren: een week vol verhalen, geheimen en lachen tussen de stenen van het verleden.
Wanneer?
Contactgegevens
Geschikt voor
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | € 120,00 |
| Dagprijs | € 35,00 |
| UiTPAS | Kansentarief met UiTPAS Mechelen € 24,00 |
