Man in duikuitrusting onder water
Za 28 mrt 2026

Dive Deeper @Nemo33

Nemo33Rue de Stalle 333, 1180 Ukkel (Brussel)
Geschikt vanaf 18 jaar

Info

Bucketlist material: op reis de prachtige onderwaterwereld ontdekken! 🪸🫧🐠 Wil jij graag goed voorbereid het open water inspringen? Op voorhand een duikinitiatie dichtbij huis volgen, is the way to go. Dive in!

Bij deze duikinitiatie krijg je een uitgebreide briefing en ga je daarna in kleine groepjes aan de slag met praktische oefeningen. Per 2 deelnemers is er 1 professionele instructeur voorzien. Achteraf krijg je ook nog een uitgebreide debriefing. Zo word je op 3u letterlijk & figuurlijk volledig ondergedompeld in deze zalige sport. 🤘🤿

📍 Unieke locatie van dienst is NEMO33: één van de diepste zwembaden van ter wereld! 2x raden hoe diep het bad is? Maximaal 33 meter, natuurlijk! Ook niveaus van 1, 5 en 10 meter zijn voorzien. Nog eens een gokje wagen naar de watertemperatuur? Jawel, 33 graden! 🧠🤪

Waar en wanneer?
  • Zaterdag 28 maart verwachten we je  om 11u aan NEMO33 (Stallestraat 333, 1180 Ukkel).
  • Rond 14 uur kan je met je nieuwe skills & kennis weer naar huis vertrekken.Wie wil, kan op eigen kosten nog lekker in de cafetaria lunchen.
Wat is inbegrepen in de prijs? (€121)
  • 🎫 Je toegang tot NEMO33
  • 👋 Begeleiding van een gecertificeerd duiker en enthousiaste Karavaan-begeleiding
  • 🫧 Uitgebreide briefing & debriefing, duik tot maximum 10 meter diepte
  • 📃 Officiële registratie bij PADI van de DSD (Discover Scuba Diving) cursus. Deze DSD registratie kan nadien wereldwijd gebruikt worden om een eventuele vrijstelling te bekomen voor bepaalde delen van de PADI Open Water cursus en/of om een nieuwe initiatieduik te maken.

Niet inbegrepen: het huurgeld voor je duikmateriaal (€12, ter plaatse te betalen aan de kassa) en de inkom van de instructeur (€30 per 2 deelnemers, ter plaatse cash te betalen aan de instructeur)

Vervoer heen & terug naar het zwembad is niet inbegrepen. We hebben wel een carpoollijst en er is een bushalte op 3 minuten wandelen.

Wil je inschrijven, maar heb je niet het juiste materiaal of financiële middelen? Of heb je andere vragen rond de betaling? Blijf er niet mee zitten en mail even collega Tobias op info@karavaan.be, hij helpt je graag!

Wat breng je mee?
  • Je zwemgerief, handdoek en douchemateriaal
  • Een drinkbus en een snackje
Wie kan inschrijven?

Wanneer?

tot

Contactgegevens

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

Basistarief€ 121,00

Meer Sportactiviteiten