AI
Vr 6 feb 2026 - vr 13 mrt 2026

DigiBib | 5- lessenreeks: Artificiële intelligentie

Reynaertzaal hoofdbibHendrik Heymanplein 3, 9100 Sint-Niklaas
Geschikt voor alle leeftijden

Info

Het is tegenwoordig al AI wat de klok slaat, en dat is niet zonder reden.  Artificiële Intelligentie  (AI) is steeds meer aanwezig in ons dagelijks leven, van slimme assistenten zoals Siri tot zelfrijdende auto's en gepersonaliseerde aanbevelingen op sociale media. AI verandert niet alleen de manier waarop we werken en communiceren, maar ook hoe we ons verhouden tot technologie en de wereld om ons heen.

Wil je daarover kunnen meepraten en actief meedenken over de ontwikkelingen die AI met zich meebrengt? Het is belangrijk om te begrijpen hoe deze technologie werkt en wat de mogelijkheden en uitdagingen zijn. Door meer te weten over AI krijg je niet alleen inzicht in de werking van machines die beslissingen nemen, maar kun je ook beter inschatten wat de impact is op verschillende sectoren, van gezondheidszorg tot kunst en entertainment.  Wil je misschien eens zelf iets uitproberen en zien hoe je met AI kunt experimenteren? Er zijn talloze tools en platformen die je de kans geven om in aanraking te komen met machine learning, chatbots, en andere toepassingen van AI, waardoor je niet alleen een beter begrip krijgt, maar ook zelf kunt bijdragen aan de toekomst van technologie.

Door AI te ontdekken en ermee te werken, kun je je eigen ideeën vormen over de richting waarin we ons als samenleving bewegen. Het biedt eindeloze mogelijkheden om te innoveren, maar roept tegelijkertijd belangrijke vragen op over ethiek, privacy en de rol van de mens in een steeds meer geautomatiseerde wereld. Dus waar wacht je nog op? Schrijf je in voor deze 5-lessenreeks! De wereld van AI is boeiend, dynamisch en klaar om ontdekt te worden!

I.s.m. CVO LBC - gegeven door Els Darimont

!Breng je laptop mee. 

Wanneer?

  • tot
  • tot
  • tot
  • tot
  • tot

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

BasistariefGratis

Meer Cursussen of workshops