DAVIDSFONDS: De oudste kerktoren van België vind je in Oostham!
Info
De oudste toren van ons land is die van de Onze-Lieve-Vrouw-Geboortekerk van Oostham. Er valt dan ook heel veel te vertellen over haar geschiedenis waarin periodes van grote welstand, pracht en praal en periodes van oorlog en verval elkaar opvolgden. De kerk is dan ook meer dan de moeite waard om te bezoeken.
Aansluitend wandelen we een kleine halve kilometer verder naar de 'Oude Pastorie'. Het indrukwekkend gebouw uit de laat 17de eeuw met een perfect bewaard inretieur en omgeven door prachtige natuur lijkt je wel te hebben teruggeflitst in de tijd.
https://balen-olmen.davidsfonds.be
Van 13:30 tot 13:55 Samenkomst aan de Onze-Lieve-Vrouw-Geboortekerk te Oostham, Heldenplein.
Van 14:00 tot 16:30 Gids Julien Aerts: Start van het gegidst bezoek.
Van 16:30 tot 17:00
Afsluiten
Napraten bij de plaatselijke horeca (niet inbegrepen in de prijs).
Basistarief: € 10,00 Opgelet: je bent pas ingeschreven na online betaling. Vervolg de stappen via de knop "registreer en betaal", onderaan deze pagina, tot na bevestiging van de succesvolle online betaling. Heb je nog vragen over deze of andere activiteiten van het Davidsfonds? Aarzel dan zeker niet om even contact op te nemen met iemand van het bestuur of via davidsfonds-balen@telenet.beWanneer?
Contactgegevens
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | € 10,00 |
| UiTPAS | Kansentarief met UiTPAS Kempen € 2,00 |
