Info
bij Ana
WORKSHOP
Aantal workshops:
1 workshop (1 x 3 uur)
“Tekenen met pastel is een explosie aan pigmenten”. Samen met Ana ga je gedurende een zaterdagvoormiddag, de dialoog aan tussen papier en kleur. Onder haar begeleiding leer je de mogelijkheden van pastel kennen aan de hand van volgend thema: ‘Pasen’.
Materiaal:
Fijne softpastels (15-tal kleuren of meer), papier in bruintinten voor pastel, natte doekjes (genre babydoekjes), vod, oorstokjes/ wattenstaafjes, tekenpotlood, slijper, kneedgom.
Eventueel ook: doezelaar en spoontjes.
Belangrijke informatie: Deze cursus is uitsluitend voor zachte pastelkrijtjes (soft pastels), niet voor oliepastel!
(Alle materialen zijn te verkrijgen in Gent bij Lucas Creativ en/of Schleiper of in De Gouden Pluim, in Nevele)
Vaardigheden:
Zowel zij die nog nooit met pastel hebben gewerkt als zij die dat wel al deden zijn welkom.
Datum, uurregeling en frequentie:
Op zaterdag 28 maart 2026, van 10 u tot 13 u.
Tarieven:
Leden
Deelnamebijdrage € 13,50
+ infoprints/afdrukken € 1,00
= € 14,50
Niet-Leden
Deelnamebijdrage € 18,00
+ infoprints/afdrukken € 1,00
= € 19,00
Kansentarief met UiTPAS*
Deelnamebijdrage € 3,60
+ infoprints/afdrukken € 1,00
= € 4,60
Kunst(h)art vzw is partner van UiTPAS Gent. Voor UiTPAS’ers met kansentarief geldt de korting enkel op de deelnameprijs en NIET op ovenbijdrage, materialen, eventuele syllabus, prints en catering. Materialen zijn zelf mee te brengen, tenzij anders vermeld.
(*) Tarief voor niet-leden van Kunst(h)art vzw die in Gent wonen en in het bezit zijn van een geldige UiTPAS Gent mét kansentarief.
Het aantal deelnemers per cursus is beperkt en kan aangepast worden naargelang de corona- of andere gezondheidsmaatregelen die op dat moment gelden. Mocht het aantal inschrijvingen overschreden worden dan neemt Kunst(h)art vzw met u contact op en stort zij u het betaalde bedrag terug.
Wanneer?
Contactgegevens
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | € 18,00 |
| Leden | € 13,50 |
| UiTPAS | Kansentarief met UiTPAS Regio Gent € 3,60 |
