Pasar
Vr 16 jan
Afgelopen

Culinair eten in koksschool “De Resonant - Old School”

Info

Het is de eerste keer dat Pasar Merksem culinair en betaalbaar dineren inricht.
De school beschrijft zichzelf als volgt: Onze didactische restaurants zijn niet zomaar een eetgelegenheid.  Het is een plek waar culinaire creativiteit wordt gekoesterd en de leerlingen de kans krijgen om hun kookvaardigheden te ontwikkelen.
Elk gerecht dat jullie hier proeven, is met zorg en toewijding bereid door deze toekomstige chef-koks.  Wij kozen voor u het volgend culinair gerecht:Gebakken Sint-Jacobsnootjes met paprika en een lichte kerriesausEverzwijnnootjes met wildroomsaus, spruitjes, knolselder en mini kroketjesCrème bruléeDe drank aan tafel betaalt ieder voor zich. Openbaar vervoer : 
Tram 2 tot halte ‘Plantijn’.  Je blijft de Mercatorstraat volgen met de spoorweg aan uw linkerkant.  Na een beetje stappen ga je aan uw rechterkant de Lamorinièrestraat in, niet ver van de hoek bevindt zich de school aan uw rechterkant.

Bij het ingangspoortje van De Resonant zal iemand van ons je opwachten.

Wanneer?

Afgelopen

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

Basistarief€ 40,00
Leden€ 33,00

Meer Eet- of drankfestijnen