Info
Sinds deze zomer heeft mannenkoor ZWK een nieuwe dirigent en gaan ze een nieuw muzikaal hoofdstuk tegemoet. In de voorbije wittebroodsweken leerden koor en dirigent elkaar beter kennen, groeide het vertrouwen en kreeg een frisse muzikale visie vorm — met respect voor onze rijke traditie.
Dat gezamenlijke avontuur mondt nu uit in een concert waarin we jullie graag laten meegenieten van zes maanden intens en gepassioneerd repeteren. Verwacht geen strak afgelijnd thema, maar wel een rijk en gevarieerd programma, met een warme focus op de romantiek. Muziek van onder meer César Franck, Fauré en De Vocht wordt afgewisseld met werken van Schubert en hedendaagse componist Eric Whitacre.
Ook het prachtige orgel van de kerk blijft niet onbespeeld: onze begeleider kon de verleiding niet weerstaan en zal enkele prachtige orgelwerken brengen.
We hopen jullie van harte te mogen verwelkomen bij dit bijzondere concert en samen met ons de start te vieren van een nieuw hoofdstuk van hét mannenkoor van ’t stad.
Wanneer?
Contactgegevens
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | € 10,00 |
