Info
Clay as Character workshopreeks
Tijdens deze driedelige workshopreeks laten we ons inspireren door historisch en hedendaags keramiek uit de tentoonstelling Coup de Théâtre. A Play of Clay.
We onderzoeken hoe klei expressie kan tonen, en hoe vorm, overdrijving en spel een karakter tot leven kunnen brengen. We creëren unieke keramische maskers, voor aan de muur of als object op tafel. Ze kunnen puur esthetisch zijn, of een subtiele functie krijgen. De focus ligt op expressie, karakter, vervorming en persoonlijkheid.
Een 3-delige lessenreeks
Wat mag je verwachten?
In kleine groep begeleiden Jannah Field en Sophie Caure van keramiekatelier Vessel Kortrijk je persoonlijk en stap voor stap door het volledige proces: van het opbouwen, verfijnen en glazuren van je masker tot de technische basiskennis - opbouwtechnieken, droogproces, bakproces en praktische tips - zodat je nadien zelfstandig verder kunt.Je gaat naar huis met een afgewerkt keramisch masker, een stevige basiskennis van klei en glazuur en goesting om verder te experimenteren!
Praktisch
Prijs: € 125 voor de lessenreeks van 3
Op zaterdag 18 april - opbouw | zaterdag 25 april - afwerking | zaterdag 20 juni -glazuur
Telkens van 15 tot 17 uur
Maximum 16 deelnemers
Voor volwassenen
NL & ENG
Wanneer?
Contactgegevens
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | € 125,00 |
| UiTPAS | Kansentarief met UiTPAS Zuidwest € 25,00 |
