Info
Een plek waar je gewoon mag zijn wie je bent.
In de Cirkel van de Ziel kom je samen met anderen om tot rust te komen, zonder oordeel te luisteren en te delen. Vaak ontstaat er een verrassend gemeenschappelijk thema, gedragen door het Wetend Veld: die bijzondere verbondenheid die inspiratie, wijsheid en heling brengt.
We werken met meditatie, opstellingen, creativiteit en beweging. Dat opent deuren naar inzichten die je alleen misschien niet zou vinden. Het helpt je krachtiger, rustiger en vrijer in het leven te staan.
--> Nieuw vanaf dit najaar: Cirkel van de Ziel Creatief – we brengen beeld, kleur en vorm in het proces via intuïtieve tekeningen en speelse kunstvormen. Je hoeft niets te “kunnen”: nieuwsgierigheid volstaat om iets nieuws in jezelf te ontmoeten.
Wat deelnemers zeggen:
- “Ik kan er echt mezelf zijn. Er wordt nooit geoordeeld, ik krijg bevestiging en leer zoveel bij. Daardoor sta ik sterker en plezieriger in het leven.” – Elvira
- “Ik vind mezelf en mijn kracht in het nu. Het voelt als een doe-het-zelf-pakket dat ik mee naar huis neem.” – Veerle
Wanneer: dinsdagavond 19u30 – 22u, van 16 september 2025 tot 20 januari 2026
Waar: Zaal De Doorbraak, Terlaemenlaan 36, Zolder
Voor wie: mannen, vrouwen en jongeren – iedereen welkom
Prijs: €35 per avond of reeks (8 avonden) €240
Inschrijven of meer info: www.dedoorbraak.be/groepssessies 0473 96 73 73
Begeleiding: Birgit Gilis
Wanneer?
Contactgegevens
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
Basistarief | € 35,00 |
Volledig traject - 8x | € 240,00 |