Martin Hinoul
Do 19 feb
Afgelopen

Causerie met Maaseikenaar Martin Hinoul

Info

Maaseikenaar Martin Hinoul bouwde een indrukwekkende internationale carrière uit bij Bell Telephone Man. Cie. in Antwerpen en bij de koepel ITT Europe. Hij onderhandelde in China en India over de uitrol van hypermoderne communicatiesystemen; in China met succes. Daarna was hij als technologisch adviseur actief binnen de Belgische diplomatie in de Verenigde Staten, binnen de KU Leuven en nu is hij consultant voor bedrijven en overheden.

Over de grote evoluties en uitdagingen in de wereld schreef hij een zestal verrassende studies met als laatste Geopower. Hierin analyseert hij, rijk gestoffeerd en met kritische blik, het kolkend samenspel van geo-politiek, geo-economie en geotechnologie en -wetenschappen.

Dat zal ook de rode draad zijn van zijn presentatie.

Martin Hinoul pleit voor een open geest tegenover deze vernieuwingen, een vooruitstrevend en krachtdadig beleid, internationale samenwerking maar ook met hoogstaande morele standaarden.

Een zeer wijze visie, die hij met ons wil delen!

________________________________________________________

Dag/tijd: donderdag 19 februari 2026 – 20.00u.

Locatie: Cultuurcentrum Achterolmen

Van Eycklaan 72 Maaseik

Toegang: 3-5 €.

Aanmelden ten laatste op zat. 14 februari 2026

Wanneer?

tot
Afgelopen

Meer Lezingen of congressen