Canon troef! Speel het Canon van Vlaanderen-kaartspel
Info
Ontdek in primeur de spelversie van de Canon van Vlaanderen!
Ga de uitdaging aan en kijk of jij 120 bijzondere personen, plaatsen, teksten, uitvindingen, gebeurtenissen en ontwikkelingen uit het verleden in je vingers hebt. Herken de voorzetten van je medespelers en vul aan met wat volgens jou de chronologisch best passende zin is. Of doe gewoon eens gek en zeg wat de Romeinen dachten over Rock Werchter! Kies jij voor de juiste of voor de grappigste historische combinatie?
De hele dag staan er speltafels opgesteld in het museum, en bij mooi weer in de gezellige museumtuin. De spelontwerper en medewerkers van de Canon van Vlaanderen zijn ter plaatse om het spel uit te leggen. Jong en oud kan meespelen. Vlot kunnen (voor)lezen is voldoende, en een goed gevoel voor HAHA Humor helpt altijd. ;-)
Organisatie: Stichting Canon van Vlaanderen. In samenwerking met: Sunken Tower, Cartamundi, Speelkaartenmuseum. Bijkomende informatie bij locatie: Het Speelkaartenmuseum is op Erfgoeddag gratis toegankelijk.
Museumcafé RISO is open van 10 tot 17 uur.. Toegankelijkheid: Personen met een fysieke beperking: Het Speelkaartenmuseum is volledig rolstoeltoegankelijk. Alle informatie vind je op speelkaartenmuseum.be/nl/plan-je-bezoek/toegankelijkheid
Wanneer?
Geschikt voor
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | Gratis |
