Buitenspeeldag Dadizele
Info
Tijd om naar buiten te trekken!
De Buitenspeeldag staat opnieuw voor de deur: hét moment waarop kinderen overal in Vlaanderen worden uitgedaagd om tablets, smartphones en spelconsoles aan de kant te leggen en volop te bewegen, ontdekken en ravotten in de buitenlucht.
Op woensdag 22 april 2026 verandert Den Ommeganck in Dadizele een namiddag in een bruisende speelzone boordevol actie, fantasie en plezier!
Wat kan je allemaal doen? Tussen 13.30 en 17 uur valt er heel wat te beleven:
- Klim, kruip en sprint door de opblaasbare hindernissenbaan
- Leef je uit op de springkastelen
- Steel de show in de kinderdisco
- Blaas en bewonder reusachtige bellen in het zeepbellendorp
- Toon je beste moves in de nieuwe pannakooi
- Laat je schminken en verander in een fantasiefiguur naar keuze
- Warm die heupen op en hoelahoepel erop los
Even nood aan een rustmoment? Snuffel in een boek uit het gezellige gemeentelijke caravannetje of schuif aan bij de vertelster die je meeneemt in prachtige verhalen.
Dorst gekregen van al dat spelen? Logisch! Op het sfeervolle terras kan je terecht voor drankjes aan vriendelijke prijzen. Daarnaast voorzien we ook heerlijke popcorn.
Dit is een open activiteit zonder kinderopvang. Ouders of begeleiders blijven zelf verantwoordelijk voor hun kinderen.
Wanneer?
Contactgegevens
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | Gratis |
