Benefietvertoningen "Mijn papa heeft een wiebelhand"
Info
“Mijn papa heeft een wiebelhand”
Een documentaire van Tom Eggermont
Na zijn prijswinnende film over de Banana Peel Jazz- en Bluesclub in Ruiselede richt hij zich nu op een intiemer en dieper verhaal.
De documentaire vertelt het verhaal van Brecht die al acht jaar met Parkinson leeft. Door de ziekte moest hij veel loslaten – zijn job als HR-directeur bij Acerta, zijn hobby’s - niets is nog vanzelfsprekend. Samen met zijn vrouw Charlotte en hun vier jonge kinderen blijft hij echter kiezen voor het leven.
Deze film gaat over verlies, aanvaarding en nieuw perspectief. Niet halsstarrig vasthouden aan wat was, maar zoeken naar een nieuw kader waar het kunstwerk, dat je leven is, wel in past.
Deze film kwam tot stand met de steun van Contactgroep Parkolim van de Vlaamse Parkinson Liga en Acerta.
Een deel van de opbrengst van de benefietvoorstellingen wordt geschonken aan De Warmste Week, ten voordele van mensen die leven met een onzichtbare ziekte.
Er zijn 2 voorstellingen, om 19u en om 20u30.
© Copyright afgehandeld door YouTube
Wanneer?
Contactgegevens
Prijzen en voordelen
| Basistarief | € 10,00 |
| Steunende kijker | € 15,00 |
| Warme supporter | € 20,00 |
| Steunpartner | € 50,00 |
