Azizi en de kleine blauwe vogel
Zo 21 dec

Azizi en de kleine blauwe vogel | Lezing en workshop met Laïla Koubaa | Winterfeest

Cultuurhuis MerelbekeDriekoningenplein 15, 9820 Merelbeke (Merelbeke-Melle)
Geschikt voor 5 tot 9 jaar

Info

'Laïla Koubaa, dochter van een Tunesische vader en een Belgische moeder, groeide op in Eggewaartskapelle, een Vlaams polderdorpje. Tijdens de Jasmijnrevolutie in 2011 kwam Azizi, die zich al lange tijd in haar verscholen hield, zijn verhaal vertellen … Laïla vertelt de ontstaansgeschiedenis van 'Azizi en de kleine blauwe vogel' en legt samen met de kinderen de link met de actualiteit. Daarna knutselen we een jasmijnslinger en leren de kinderen hun naam in het Arabisch schrijven.

Azizi en de kleine blauwe vogel' verscheen ondertussen in het Deens, het Engels, het Frans en het Chinees. In oktober 2025 vliegen Azizi en de kleine blauwe vogel naar Noord-Amerika.

Lezing en workshop in het kader van het Winterfeest in Cultuurhuis Merelbeke.

Schrijf je in:

- voor de lezing en workshop om 14 uur 

- voor de lezing en workshop om 16 uur 

Laïla maakte samen met Inge Bogaerts ook het boek 'Alles verandert', een boek dat uitgebreid in beeld komt op de expo Kleurrijk verdwaald in het Cultuurhuis. 

Wanneer?

  • tot
  • tot

Geschikt voor

Prijzen en voordelen

BasistariefGratis
UiTPASKansentarief met UiTPAS Regio Gent Gratis

UiTPAS-Punten

Spaar hier een punt en geniet van deze voordelen:

Meer Lezingen of congressen