Workshops Zuurdesem Starter
Di 31 mrt - do 23 apr

Avondworkshop Zuurdesem voor Beginners

BakkerijmuseumIeperse Steenweg 137, 8630 Veurne
Geschikt vanaf 18 jaar

Info

Verdiep je in de wereld van desem met het Bakkerijmuseum!

In voorjaar 2026 organiseert het Bakkerijmuseum Veurne opnieuw een reeks boeiende avondworkshops voor volwassenen rond zuurdesem.

Wat is zuurdesem precies? Hoe start je zelf een desemcultuur op? Wat zijn de valkuilen? En vooral: wat kan je er allemaal mee maken? Tijdens deze workshops deelt niemand minder dan onze huisbakker Jef zijn jarenlange ervaring met ambachtelijke desemrecepten en traditionele deegverwerking. Ga zelf aan de slag en ontdek stap voor stap hoe veelzijdig en verrassend zuurdesem kan zijn!

Heb je altijd al zelf me zuurdesem willen leren werken, maar weet je niet goed waar te beginnen? Dan is deze starterworkshop ideaal! Je krijgt in de eerste plaats een duidelijke uitleg over de opstart en het gebruik van zuurdesem en leert hoe je die correct onderhoudt. Vervolgens bak je samen verschillende broden en bereidingen, waaronder: pavébrood, focaccia, roggebrood en volkorenbrood met lijnzaad.

Wil je je graag nog verder verdiepen in de wereld van zuurdesem? Schrijf je ook in voor de Avondworkshop voor Gevorderden!

Praktisch

Wanneer:

  • dinsdag 31 maart van 18:00 tot 22:00
  • donderdag 23 april van 18:00 tot 22:00

Waar: Bakkerijmuseum Veurne, Ieperse Steenweg 137, 8630 Veurne

LET OP! De workshops worden niet standaard als duoformule aangeboden. Elke workshop dient als gevolg afzonderlijk gereserveerd te worden.

Avondworkshops zullen pas doorgaan vanaf 8 of meer inschrijvingen.

Wanneer?

  • tot
  • tot

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

Basistarief€ 65,00
UiTPASKansentarief met UiTPAS Westhoek € 13,00
UiTPASKansentarief met Andere Regio's € 13,00

Meer Cursussen of workshops