Info
Karen su - viool
Luc Tooten - cello
Ruben Plazier -piano
L.Beethoven - pianotrio in D majeur opus 70 nr 1 - Geistertrio
S.Rachmaninoff - pianotrio nr 1 - Elégiaque trio
F.Mendelssohn - pianotrio nr 2 opus 66 in c -mineur
Koningin Elisabethlaureate voor viool Karen Su speelt hier samen met de gevierde en Internationaal gevierde cellist Luc Tooten. Zij vormen samen met Ruben Plazier die als pianist niet enkel virtuoos is maar met zijn delicaat en verfijnde speelwijze de ideale partner is in dit trio.
L.v.Beethoven’s Geistertrio heeft deze titel gekregen daar het tweede deel uit dit trio verwijst naar het "spoken" of mysterieuze karakter van de tweede beweging. Er waren mogelijks plannen van Beethoven om een opera te componeren gebaseerd op het toneelstuk Macbeth van Shakespeare.
S.Rachmaninoff componeerde dit pianotrio in één nacht op 19-jarige leeftijd. Het trio bestaat uit één deel is zeer lyrisch met heel veel passie.
Het pianotrio van F. Mendelssohn is zijn meest indrukwekkende kamermuziekwerk dat schreef en opdroeg dit meesterwerk op aan L. Spohr (een tijdgenoot die dirigent en componist was)
Wanneer?
Contactgegevens
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
| Basistarief | € 40,00 |
| Groepen vanaf 10 personen | € 35,00 |
| Sociaal tarief , - 18j en studenten | € 15,00 |
