Avishai Cohen
Wo 4 feb

Avishai Cohen Quartet

DE SINGEL Internationale KunstcampusDesguinlei 25, 2018 Antwerpen 18 (Antwerpen)
Geschikt voor alle leeftijden

Info

Trompettist Avishai Cohen geniet wereldwijd erkenning als muzikant met een heel herkenbare sound en een open geest. Hij is een eindeloos creatieve uitvoerder en componist die openstaat voor jazz in al zijn vormen en actief is als frontman, medefrontman en gewoon bandlid. 

In 2024 bracht Cohen zijn recentste album uit, Ashes to Gold, een bijzonder introspectieve en rijk getextureerde analyse van de overgangs- en vernieuwingsfases in het leven, na de tragische gebeurtenissen in Israël op 7 oktober 2023. De titel verwijst naar het Japanse concept kintsugi (transformatie door reparatie), waarbij een herstelproces niet bedoeld is om een voorwerp in zijn oorspronkelijke staat te herstellen, maar om het te transformeren tot een nieuwe creatie met een eigen, unieke identiteit. 

Het album laat zien hoe Cohen als geen ander de kunst verstaat om lyrische schoonheid te koppelen aan technisch vernuft, waarmee hij zijn reputatie versterkt als grensverleggende innovator in de hedendaagse jazz.

Wanneer?

tot

Georganiseerd door

Meer Concerten