AAS
Zo 30 nov

Artists Against Stigma - Lunch + zaalshow naar aanleiding van WereldAidsdag

Toneelhuis (Bourla)Komedieplaats 18, 2000 Antwerpen
Geschikt voor alle leeftijden

Info

Op zondag 30 november opent het iconische Bourla-theater zijn deuren voor Artists Against Stigma, een krachtig evenement dat kunst, activisme en gemeenschap samenbrengt.

De dag start met een feestelijke Positive Lunch in de foyer, met live optredens van artiesten die leven met hiv. Drag king Raoul les mecaniques presenteert, met optredens van o.a. drag queens Ebony Nyota en Diva Beirut, performer Bas Van der Kruk, en een levend kunstwerk van Caribe Montiel & Simon(e) Paetau.

Daarna volgt een theatervoorstelling met o.a. danser Juan Cruz Cizmar, dragzangeres Leona Winter (bekend als winnares van The Switch Drag Race, de Chileense versie van RuPaul’s Drag Race)), en activiste Mel Rattue, die haar verhaal deelt als moeder en hiv-survivor. Filmmaker Marina Vergueiro toont haar film Letters to Myself, over de zichtbaarheid van vrouwen met hiv.

Je kan tickets kopen voor:

- De Positive lunch (12u30 - 14u) met artistieke intermezzo's + zaalshow (15u-16u)

- Enkel de zaalvoorstelling (15u-16u)

Wanneer?

tot

Geschikt voor

Prijzen en voordelen

Basistarief€ 27,00
-26€ 10,00

Meer Dansvoorstellingen