AM koorfestival banner
Za 15 mrt
Afgelopen

Arte Musicale Festival: korendag

Info

De korendag van het Arte Musicale Festival nav ons 35ste werkjaar met jury optredens van 16 koren!

Arabesk, Coro Maín, Dameskoor Aimée Thonon, Furiakanti/Furiale, Furiant, Furiosa, JeugdChorus, Kamerkoor Linos, Karibu, Korali, Laidos Studio Voices, Muzamies, Rotterdam International Pop Choir, Little Byrds en Vocaal Ensemble Chapeau

Op zaterdag 15 maart 2025 staat het Arte Musicale Festival Gent volledig in het teken van koren. We verwelkomen zo’n 16 koorgroepen van alle mogelijke formaten, niveaus en samenstellingen voor een dag vol muzikale pracht. Elke groep krijgt de kans om een repertoire van 20 minuten te presenteren aan een professionele jury, die hen zal beoordelen op verschillende criteria zoals repertoirekeuze, uitvoering en artistieke kwaliteit. 

Met de intentie van gedeelde passie en verbondenheid treden de koren niet tegen elkaar op, maar met elkaar. De jury zal geen winnaars kiezen, maar wel waardevolle feedback geven om de groei en ontwikkeling van elke groep te stimuleren.

En voor net dat vleugje spanning reiken we op het einde van de dag een publieksprijs uit! Niet voor de technische perfectie, maar voor het koor dat de harten van het publiek het meest weet te raken. De groep die deze prijs weet weg te kapen, krijgt zijn inschrijvingsgeld terugbetaald!

Wanneer?

tot
Afgelopen

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

Basistarief€ 10,00
Pay what you canGratis
Pay what you want€ 50,00
UiTPASKansentarief met UiTPAS Regio Gent € 2,00

Meer Concerten