Art Lutgart: Sonja Engelen - Ghilaine Luys
Info
‘Aquarel is mijn passie.
De transparantie van de verf, het samenvloeien van pigmenten, de impressie van een landschap inspireren mij om te aquarelleren.
Ik studeerde aan Sint Lucas Gent en volgde workshops bij Slawa Prischedko, Victor Zhadanov en Slava Korobeynicov, Igor Sava, Janine Galizia en Konstantin Sterkhov en ben lid van het Aquarelinstituut van België, Kunstkring Beringen en Kunstzinnig divers. (Sonja Engelen)
‘Kunst, schilderen en tekenen geven mij de rust die ik elders niet vind. Mijn inspiratie vind ik in de wereld rondom mij. De laatste jaren vooral in Kenya.
Ik schilder in olieverf met paletmes en aquarel en teken in verschillende technieken, maar het liefst doe ik aan modeltekenen.
Ik hou van het pasteuze schilderen en kleuren mengen op het doek om alzo tot een mooi geheel te komen. Ik vind het leuk om te spelen met kleurencombinaties en composities.
Ik volgde grafische kunsten in Antwerpen. Nadien verbreedde ik mijn kennis in de
Noord-Limburgse academie te Pelt. Later volgde ik ook nog aquarelles bij Gerda Mentens. ‘ (Ghilaine Luys)
Galerie Lutgart.
Lokaal F03 en F07.
Open: van op zaterdag en zondag van13.30 tot 17.30 uur
Wanneer?
Open op:
- Zaterdag 13:30 17:30
- Zondag 13:30 17:30
Contactgegevens
Geschikt voor
Georganiseerd door
Prijzen en voordelen
Basistarief | Gratis |
UiTPAS | Kansentarief met UiTPAS Beringen Gratis |
UiTPAS-Punten
Spaar hier een punt en geniet van deze voordelen: