Appie gaat ijsberen in de Mosten
Zo 15 mrt
Afgelopen

Appie gaat ijsberen in de Mosten

Deze activiteit is helaas afgelopen. We helpen je graag zoeken naar iets anders:

Info

Op 12 mei 2024 werd afscheid genomen van Lowieke, die jammer genoeg de strijd tegen een hersentumor verloor. Om hun leven opnieuw een houvast te geven, en in een zoektocht naar zingeving, hebben zijn ouders Appie vzw opgericht. Daarmee organiseren ze jaarlijks evenementen waarvan de opbrengst naar goeie doelen zoals het Kinderkankerfonds gaat. 

Appie vzw organiseert in samenwerking met de Treehouse Bar een ijsberenduik aan recreatiedomein De Mosten op zondag 15 maart 2026. 

Er is een programma voorzien voor jong en oud. Het hoofdgebeuren is natuurlijk de ijsberenduik, maar daarnaast is er kinderanimatie en kan je genieten van de gezellige sfeer en een heerlijke Lowieke krok & Lowieke chocomelk.

Dit evenement is gratis, enkel voor wie wil ijsberen of een krokske wil bestellen, vragen we om betalend in te schrijven. 

https://www.lowieke.com/appiegaatijsberen 

Programma: 

  • 11u30: Aanvang
  • 12u00: Krokskes lunch (Moeten op voorhand besteld worden via de ticketdienst)
  • 13u30: Opwarming
  • 14u00: IJSBEREN!!
  • 14u30: Cool down
  • 15u00 - 18u00: Napraten, snacks en leuke familie activiteiten

Wanneer?

tot
Afgelopen

Prijzen en voordelen

BasistariefGratis

Meer Sportactiviteiten