Zo 17 mei

Alambic wandeling Halle

Parking station LembeekStationsstraat, 1502 Lembeek (Halle)
Geschikt voor alle leeftijden

Info

Alambic wandeling in Lembeek (Halle).Voor onze volgende activiteit trekken we naar het Zennedorp Lembeek voor de sfeervolle Alambic-wandeling. De naam roept meteen vragen op: is lambiek een verbastering van Lembeek ? Of komt het van het Franse alambic, een destilleertoestel ? Zeker weten doen we het niet, maar één ding staat vast: in Lembeek en de Zennevallei wordt al eeuwenlang met veel vakmanschap lambiekbier gebrouwen.
Tijdens deze wandeling maken we kennis met de groene omgeving langs de Zenne en het kanaal Brussel-Charleroi. Onderweg bezoeken we ook het Malakoff-domein, waar een mysterieuze ruïnetoren verscholen ligt tussen het groen. Hoewel hij eruitziet alsof hij uit de middeleeuwen komt, is de toren minder oud dan je zou denken maar minstens even intrigerend. Aanvang: 14.00 uur

Startpunt: Station Lembeek, Stationstraat, 1502 Lembeek

Afstand: 7 km, aangepast schoeisel aanbevolen

Carpooling
We organiseren geen officiële carpooling, maar deelnemers kunnen onderling afspreken om samen te rijden. Dat maakt de uitstap meteen een stuk gezelliger.

Wanneer?

tot

Georganiseerd door

Prijzen en voordelen

Basistarief€ 1,00
Leden€ 0,50

Meer Sportactiviteiten